Category Копаоник

 Vila Ras

VILA RAS – KOPAONIKЦените се дадени за наем на Студио за 7 ноќи Тип на соба Бр на лица 07.1210.12 10.1224.12 24.1231.12 29.1202.01 31.1221.01 21.0111.02 11.0218.02 18.0225.02 25.0203.03 03.0310.03 10.0331.03 31.03/ Мин.престој 3 7 7 4 7 7 7 7…

Apartments Marija

APARTMENTS MARIJA LUX – KOPAONIK (centar) Цените се дадени по соба на ден / наем на наведен број на ноќи Тип на сместување Мах лица 07.1224.12 24.1231.12 31.1221.01 21.0111.02 11.0218.02 18.0203.03 03.0310.03 10.0317.03 17.0331.03 Број на ноќи 1 7 7 7…

 Grey Family Hotel 4*/5*

Grey Hotel 5*- Копаоник Цените се дадени по соба на ден на база Ноќевање со Појадок Тип на соба Бр. на лица 01.1207.12 08.1210.12 11.1212.12 30.1203.01 04.0121.01 22.0113.02 14.0217.02 18.0202.03 03.0306.03 07.0331.03 Standart Room 2 219 349 309 449 409 309 449 309…

 JAT Apartments

JAT Aparmets – Копаоник Цените се дадени по Студио / Апартман за 7 ноќи на база НАЕМ Тип на соби Бр на лица 03.1210.12 10.12 24.12 24.12 21.01 21.0104.02 04.0218.02 18.0225.02 25.0224.03 24.0307.04 Бр на ноќи 7 7 7 7 7 7 7 7 0+1…

Aparthotel Vila Trag 3*

Aparthotel Vila Trag 3*- Цените се дадени по лице на ден на база Полупансион (појадок и вечера) Тип на соба Услуга Капацитет 01.12-28.1202.03-16.03 29.12-02.01 03.01-20.0111.02-24.02  21.01-10.0225.02-02.03 Минимум престој 3 4 3 3 Studio Lux HB 3 40 65 55 45 Standart Apartment…

Nebeska Stolica 2

NEBESKA STOLICA 2 – KOPAONIK Цената е дадена за наем на СТУДИО / АПАРТМАН за 7 ноќиДоплата за Полупансион е задолжителна во апартмани СменаСаб/Саб7 ноќи  Мах лица Период 16.12 23.12 23.1230.12 30.1213.01 13.0120.01 20.0127.01 27.0103.02 03.0210.02 10.0217.02 17.0209.03 09.0316.03 16.0330.03 2+1 Апп 4  Апартмани…

Nebeska Stolica 1

Nebeska Stolica 1 – Копаоник Цените се дадени за наем на Студио / Апартман за 7 ноќи СменаНед / Нед7 ноќи Мах лица 17.1224.12 24.1231.12 31.1207.01 07.0114.01 14.0121.01 21.0128.01 28.0104.02 04.0211.02 11.0218.02 18.0210.03 10.0317.03 2+0 Студио 2 441 518 616 616 567 /…

Vila Zvoncica

VILA ZVONCICA KOPAONIKwww.vilakopaonik.com ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО СОБА Тип на соба Лица 01.12-10.12 10.12-24.12 24.12-21.01 21.01-28.01 28.01-03.03 03.03-10.03 10.03-24.03 Цена по смена/ноќи Дневна цена Дневна цена Наем 7 дена Наем 7 дена Наем 7 дена Наем 7 дена Наем 7 дена…

 Vila Kopaonik

Vila Kopaonik – Цените се дадени по СОБА Тип на сместување Мах лица 01.12-10.12 10.12-24.12 24.12-28.01 28.01-10.03 10.03-24.03 Број на ноќи 3 3 7 7 7 Цена по смена/ноќи Цена за 1 ноќ Цена за 1 ноќ Цена за 7 ноќи…

Srebrnac 2*

HOTEL SREBRNAC се наоѓа на патот од Брзече кон туристичкиот ценатр Копаоник и е првиот објект во овој ски ценатр. Скијачите го сметаат за најдобро позициониран хотел на цел Копаоник. Веднаш пред хотелот се наоѓа брз четворосед и жичница – тањир,…