Orfej 4*

Локација : 200 м. од лифтот и 300 м. од центарот на Пампорово Нов четиризвезден хотел. Хотелот е на 7 спрата и располага со 260
сместувачки капацитети : 100 двокреветни соби, 60 трокреветни соби и 100 апартмани. Сите соби се со прекрасен поглед кон
природата, а само собите на 6ти спрат имаат тераса. Хотелскиот комплекс располага со трговски центар, детско катче, ресторан, лоби
бар, менувачница, бар – базен, конференциска сала, надворешен и подземен паркинг. На рецепција – ски гардеробер, сефови и Wi-Fi.
СПА Центар : внатрешен базен, турска бања, парна бања, џакузи, 2 масажни кади, финска бања,сауна, руски вип кат, фитнес.

Хотел ОРФЕЈ 4 * – ПАМПОРОВО
25% попуст за резервација со престој од 16.01-26.01.2022
15% попуст за резервација со престој од 03.01-15.01.2022 и 27.01-20.03.2022
Попустите важат за резервации направени до 15.01.2022
Цените се по лице за 1 ноќевањеОсвен за апартманите29.12-02.01/202222.12-28.12.202109.01-21.01.202206.03-20.03
на база ПОЛУПАНСИОН03.01-08.01.202220.02-05.03.2022
Вид на сместување Мин.3 ноќ 22.01-19.02.2022мин. 3 ноќ. 
Двокреветна соба 2+1 96 €                            59 €                              54 €                             45€ 
Трокреветна соба 3 73€                            44 €                             41 €                          34 € 
Eдноспален апартман 2+2
3+1
  300€           185 €                                      170 €                           142€ 
Еднокреветна соба 1 + 0   145 €                            88 €                               80 €                          68 € 
Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детски кат, интернет, паркинг, транспорт до жичарница (по распоред)
Дополнителни услови
▪ Дете од 02-12,99 год на дополнително легло со дваца возрасни во  соба- Бесплатно
▪Дете од 05-12,99 год на редовно легло  во соба – 40% попуст
▪ Дете од 05-12,99 год  со 3 возрасни во Апп – Бесплатно
▪ Четврти возрасен во Апп – 20% попуст
▪ За сместување во трокреветна соба се плакаат 3 полни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера : возрасен 100€, дете 50€  (незадолжително)
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Галерија

Локација