Flora Kompleks 4*

Се наоѓа во Боровец, на само 50 метри од ски лифтот, Хотел Флора нуди сауна, парна бања и затворен базен за време на зимската сезона. Поставени во 2 поврзани згради и 5 апартмантски згради, собите и студијата се со дрвени подови и балкони, со кабловска телевизија, бањи со тушеви и тоалетен прибор. Wi-Fi на јавни места. Во а la carte ресторанот се служи традиционална бугарска и интернационална кујна. 

локација

  • X Координати: 42.26405448937039
  • Y координати: 23.603986501693726
FLORA COMPLEX 4* BOROVETS                                 www.florahotel.bg
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
 01.12.2023
17.12.2023
18.12.2023
23.12.2023
24.12.2023
03.01.2024
04.01.2024
15.03.2024
16.03.2024
31.03.2024
01.04.2024
30.04.2024
STUDIO 2 ADULTS129162191162141129
STUDIO 2 ADULTS+EXTRA BED173190258219190174
ST2AD 1+1 CHD (2-11,99)129162191162141129
ST2AD 1+2 CHD (0-1,99) (2-11,99)130163192163142130
ST2AD 1+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)130163192163142130
ST2AD 2+1 CHD (0-1,99)130163192163142130
ST2AD 2+1 CHD (2-11,99)130163192163142130
APARTMENT
APARTMENT 2AD142157213179157142
APARTMENT 2AD+EXTRA BED192213288241213192
APARTMENT 2AD+EXTRA BED[2. ADL]242268363304268242
APT2 1+1 CHD (2-11,99)142157213179157142
APT2 1+2 CHD (0-1,99) (2-11,99)143158214180158143
APT2 1+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)143158214180158143
APT2 2+1 CHD (0-1,99)143158214180158143
APT2 2+1 CHD (2-11,99)143158214180158143
APT2 2+2 CHD (0-1,99) (2-11,99)144159215181159144
APT2 2+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)172191258216191172
APT2 3+1 CHD (0-1,99)193214289243214193
APT2 3+1 CHD (2-11,99)193214289243214193
ТаксаВклученаВклученаВклученаВклученаВклученаВклучена
ОтказПод дена ноќевањаПод дена ноќевањаПод 28 дена 2 ноќевањаПод 7 дена ноќевањаПод дена ноќевањаПод дена ноќевања
No Show2 ноќевањa2 ноќевањaноќевањa2 ноќевањa2 ноќевањa2 ноќевањa
Попусти и доплати:Доплата за новогодишна вечера 9Еур за возрасни и 50 Еур за деца
Цената вклучува:користење на затворен базен , фитнес ,сауна и парна бања
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД
7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 23.12.2023 И ОД 16.03 ДО 30.04.2023(ВАЖИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ПОСЛЕ 16.10.2023 )

Локација