Hotel Samokov 4*

Локација : во центарот на Боровец

Заобиколен од борова шума, хотелот нуди пријатна атмосфера во текот на целата година. На располагање на своите гости им нуди ски училиште, ски гардеробер, 8 конференциски сали, 2 ресторани, барови, ноќен клуб, куглана, билијард, пинг понг, фризерски салон, спа центар.

СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, фитнес, хидромасажна бања, солариум, сауна, парна бања, турска бања, арома сауна, масажи и процедури

www.samokov.com

БОНУСИ :, 7=6 , 14=12 за период од 02.01-21.01.2022 / 06.03-10.04.2022

Бонусите се валидни после истекувањето на раните резервации

Вид нa сместувањеУслуга27.12-02.01/202203.01-16.0117.01-28.0119.12-26.12
НП 29.01-25.02 26.02-10.04
Двокреветна соба (2+1) Цена по лице 54€ 43€ 35€ 31€
Дете 0-4.99 год. Бесплатно
Дете 5-11.99 год. 50% попуст
Трет возрасен 15% попуст
Двокреветна соба (2+1)ПП
Цена по лице
60€ 48€ 40€ 36€
Дете 0-4.99 год. Бесплатно
Дете 5-11.99 год. 50% попуст
Трет возрасен 15% попуст

Галерија

Локација