Category Зима

Euphoria Club 4*

EUPHORIA CLUB 4* BOROVETS                 www.borovetseuphoria.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 4/1 15.12.202321.12.2023 22.12.202306.01.2024 07.01.202409.02.2024 10.02.202429.02.2024 01.03.202415.03.2024 16.03.202431.03.2024 JUNIOR SUITE SINGLE ROOM 106 211 127 189 127 106 JUNIOR SUITE 2 AD 108 214 131 192…

Банско, Зима 2024 – Пакети со 2/3/4 полупансиони и вклучен превоз

Банско e рекреативен скијачки центар во Пирин, ситуиран на надморска височина од 925 м. Располага со 17 скијачки патеки (должина 75 км) и 27 ски-лифтови. Наjвисоката точка на ски-центарот е 2560 м, а наjниската – 1000 м. Хотел Орфеј Хотелот…

 Vila Ras

VILA RAS – KOPAONIKЦените се дадени за наем на Студио за 7 ноќи Тип на соба Бр на лица 07.1210.12 10.1224.12 24.1231.12 29.1202.01 31.1221.01 21.0111.02 11.0218.02 18.0225.02 25.0203.03 03.0310.03 10.0331.03 31.03/ Мин.престој 3 7 7 4 7 7 7 7…

Apartments Marija

APARTMENTS MARIJA LUX – KOPAONIK (centar) Цените се дадени по соба на ден / наем на наведен број на ноќи Тип на сместување Мах лица 07.1224.12 24.1231.12 31.1221.01 21.0111.02 11.0218.02 18.0203.03 03.0310.03 10.0317.03 17.0331.03 Број на ноќи 1 7 7 7…

 Grey Family Hotel 4*/5*

Grey Hotel 5*- Копаоник Цените се дадени по соба на ден на база Ноќевање со Појадок Тип на соба Бр. на лица 01.1207.12 08.1210.12 11.1212.12 30.1203.01 04.0121.01 22.0113.02 14.0217.02 18.0202.03 03.0306.03 07.0331.03 Standart Room 2 219 349 309 449 409 309 449 309…

 JAT Apartments

JAT Aparmets – Копаоник Цените се дадени по Студио / Апартман за 7 ноќи на база НАЕМ Тип на соби Бр на лица 03.1210.12 10.12 24.12 24.12 21.01 21.0104.02 04.0218.02 18.0225.02 25.0224.03 24.0307.04 Бр на ноќи 7 7 7 7 7 7 7 7 0+1…

Aparthotel Vila Trag 3*

Aparthotel Vila Trag 3*- Цените се дадени по лице на ден на база Полупансион (појадок и вечера) Тип на соба Услуга Капацитет 01.12-28.1202.03-16.03 29.12-02.01 03.01-20.0111.02-24.02  21.01-10.0225.02-02.03 Минимум престој 3 4 3 3 Studio Lux HB 3 40 65 55 45 Standart Apartment…

Nebeska Stolica 2

NEBESKA STOLICA 2 – KOPAONIK Цената е дадена за наем на СТУДИО / АПАРТМАН за 7 ноќиДоплата за Полупансион е задолжителна во апартмани СменаСаб/Саб7 ноќи  Мах лица Период 16.12 23.12 23.1230.12 30.1213.01 13.0120.01 20.0127.01 27.0103.02 03.0210.02 10.0217.02 17.0209.03 09.0316.03 16.0330.03 2+1 Апп 4  Апартмани…

Nebeska Stolica 1

Nebeska Stolica 1 – Копаоник Цените се дадени за наем на Студио / Апартман за 7 ноќи СменаНед / Нед7 ноќи Мах лица 17.1224.12 24.1231.12 31.1207.01 07.0114.01 14.0121.01 21.0128.01 28.0104.02 04.0211.02 11.0218.02 18.0210.03 10.0317.03 2+0 Студио 2 441 518 616 616 567 /…

Vila Zvoncica

VILA ZVONCICA KOPAONIKwww.vilakopaonik.com ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО СОБА Тип на соба Лица 01.12-10.12 10.12-24.12 24.12-21.01 21.01-28.01 28.01-03.03 03.03-10.03 10.03-24.03 Цена по смена/ноќи Дневна цена Дневна цена Наем 7 дена Наем 7 дена Наем 7 дена Наем 7 дена Наем 7 дена…