BOROVETS HILLS 5*

Хотелот е лоциран на 100 м од ски-стазата Јастребец, 3 км од центарот на Боровец во повисокиот мирен дел.

Хотелот нуди одлични услови за одмор, спорт и деловни патувања. Локацијата во близина бна ски стазата Јастребец им овозможува на гостите што скијаат одличен пристап за уживње во својот омилен спорт. Располага со одлично опремени сместувачки капацитети, сала за конференции. 2 ресторани, лоби бар, ски гардеробер, ски школо, детско катче.

СПА Центарот располага со: внатрешен базен, џакузи, фитнес, турски хамам, тепидариум, парна бања, сауна и релакс зона.

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.11.2023 5% ПОПУСТ

6=5,7=6, 14=12 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ПОМЕЃУ 13.01 И 02.02.2024 И ПОМЕЃУ 09.03 И 30.04.2024

BOROVETS HILLS 5* www.borovetshills.com
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
410.12.2023
29.12.2023
30.12.2023
01.01.2024
02.01.2024
12.01.2024
13.01.2024
02.02.2024
03.02.2024
23.02.2024
24.02.2024
08.03.2024
09.03.2024
30.04.2024
STANDARD ROOM
DOUBLE ROOM148321223195223195147
DOUBLE ROOM+EXTRA BED199434302264302264199
SINGLE ROOM8729413411813411887
DBL 1+1 CHD (4-11,99)119258179157179157118
SGL 1+1 CHD (0-3,99)8829513511913511988
DBL 1+2 CHD (0-3,99) (4-11,99)120259180158180158119
DBL 1+2 CHD (4-11,99) (4-11,99)149322224195224196148
DBL 2+1 CHD (0-3,99)149322224195224196148
DBL 2+1 CHD (4-11,99)178386269235269235178
Такса Вклучена

Доплата за Новогодишна вечера 95 ЕУР за возрасни и 45 ЕУР за деца од 4до 11.99 години

Цената вклучува: користење на затворен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес , ски бус , паркинг, интернет
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД


УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

Локација