WELLNESS HOTEL BULGARIA 4*

ХОТЕЛ ВЕЛНЕС БУГАРИЈА СПА 4 * БАНСКО

7=6 , 6=5 за период од 03.01-30.04.2024

ЦЕНИТЕ СЕ ПО СОБА НА ДЕНЗА 2 ЛИЦА27.09-30.11.202301.12-21.21.202318.03-30.04.202403.01-17.03.202422.12-28.12.202329.12-02.01.2024
НПППНПППНПППНППП
Двокреветна соба  ( 2+0)82 /90 120 115 145 150 179 
Двокреветна соба делукс( 2+1)89/98 128 125 155164 194 
Апартман (2+2130144 172 183 212 234 264 
Возрасен на дополнително легло30 32 47 42 57 55 70 
Дете од 05-11.99 години на редовно легло со 1 возрасен///15/15/15
Дете од 5-11.99 години на дополнително легло23 /25 35 32 43 40 50 
Дете до 04.99 години -БЕСППЛАТНО////////

Во цената е вклучено : појадок/ појадок и вечера , внатрешен базен со минерална вода , џакузи,сауна,парна бања , фитнес,детски кат,ски гардероб,паркинг –гаража , интернет ,

Новогодишна вечера : 130 евра возрасни  / 85 евра деца од 05-11.99 години .

Галерија

Локација