MARIA ANTOANETA RESIDENCE 3*

Хотел лоциран во живописниот предел на Банско, во подножјето на планината, во близина на гондолата. Идеален за семејни и ски одмори, за романтично бегство од секојдневието. Нуди можност за рекреација и спортување. Располага со перфектно опремени апартмани и балкони со прекрасен поглед. Во склоп на хотелот има ресторан, лоби, паркинг, ски гардеробер. СПА Центар: внатрешен и надворешен базен, фитнес, сауна, парна бања, масажи и спа процедури.

MARIA ANTOANETA RESIDENCE 3* – Банско
www.maria-antoaneta.com
Цените се по лице на ден за полупансион01.12-28.12.202102.01-06.03.202229.12-02.01.2022
НП ПП НП ПП  ПОЛУПАНСИОН
Двокреветна соба 2+0 23€ 30€ 23€ 30€ 55€
Во цената е вклучено : транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет, паркинг.
Дополнителни услови :
 Прво дете до 5.99 год. – бесплатно
 Второ дете  до 5.99 на дополнително легло – 30% од цената
  дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
 деца на редовно легло плаќаат цела сума
 Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
 За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
 Доплата за новогодишна вечера (незадолжително) : возрасни – 65€, дете од 2-11.99 год.- 35 €
 Доплата за подземен паркинг – 10€ на ден (се плаќа на рецепција)
 Доплата за бебешко креветче – 5€ на ден (се плаќа на рецепција)
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
 Доплата за сместување во  СТУДИО 10€ по соба на ден
Доплата за сместување во АПАРТМАН 20€ по соба на ден

Галерија

Локација