SUNRISE 4*

Хотел Sunrise Park 4* се наоѓа на неколку минути пешачење до гондолата, и на 5 минути одалеченост од историскиот центар на Банско, на својте гости им нуди, спа центар со базен, сауна и парна бања, фитнес, ресторан, лоби, ски гардероба.

SUNRISE 4* – Банско
www.hotelsunrisebansko.com
Цените се по лице за 1 ноќевање28.12-02.01.202403.01-28.02.202423.12-27.12.202316.12-22.12.2023
на база ПОЛУПАНСИОН*НП01.03-10.03.202411.03-31.03.2024
Студио2+1                          74 €                            51 €                          49 €                          45 €
Едноспален апартман2+2                          76 €                            54 €                          51 €                          48 €
Двооспален апартман4+2                          74 €                            51 €                          49 €                          44 €
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – БОНУСИ →/7=67=6 / 6=57=5 / 6=5 / 5=4
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет
Дополнителни услови :
 Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло 50 % попуст од цената
 Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – -БЕСПЛАТНО
 Возрасен на дополнително легло  – 20% попуст
Деца од 6 до 11.99 години на редовно легло 30% попуст од цената
 За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица
 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 80€, дете – 40€
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Галерија

Локација