PERUN LODGE 4*

Хотелот се наоѓа во срцето на еден од најмодерните ски терени во Источна Европа-Банско.Отворен 2009 година,убава архитектура,одлична локација,панорамски поглед.Хотелот има ресторан,бизнис центар,интернет,спа центар и затворен базен,теретана,сауна и парна бања-бесплатно. Хотелот е на 350 метри од гондолата и 800 метра од центарот на Банско Нуди вкупно 205 соби : Студио.апартман со 1 спална Собите имаат кујна ,кабелска телевизија, директна телефонска линија,мини бар, сеф,фен за коса,купатило(када и туш) Во студиото може да се сместат 2 возрасни лица и 1 дете. Во апартмани со 1 спална може да се сместат 2 возрасни лица и 2 деца или 3 возрасни лица. 

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2023 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2022 10% ПОПУСТ

PERUN LODGE 4* BANSKO                                        www.perunlodge.com
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
101.12.2023
15.12.2023
16.12.2023
27.12.2023
28.12.2023
03.01.2024
04.01.2024
12.01.2024
13.01.2024
19.01.2024
20.01.2024
23.02.2024
24.02.2024
04.03.2024
05.03.2024
31.03.2024
SINGLE ROOM60731347672767267
STUDIO 2 ADULTS9098150103981039890
SGL 1+1 CHD (0-4,99)61741357773777368
ST2AD 1+1 CHD (5-11,99)9098150103981039890
ST2AD 1+2 CHD (0-4,99) (5-11,99)9199150104991049991
ST2AD 1+2 CHD (5-11,99) (5-11,99)112123188129123129124112
ST2AD 2+1 CHD (0-4,99)9199150104991049991
ST2AD 2+1 CHD (5-11,99)112123188129123129124112
1 BEDROOM APARTMENT
APARTMENT 2AD101110161114110114110101
APARTMENT 2AD+EXTRA BED139151221157151154151139
APT2 1+1 CHD (5-11,99)101110161114110114110101
SGL 1+1 CHD (0-4,99)101110161114110114110101
APT2 1+2 CHD (0-4,99) (5-11,99)126138202143138143138126
APT2 1+2 CHD (5-11,99) (5-11,99)102111162115111115111102
APT2 2+1 CHD (0-4,99)126138202143138143138126
APT2 2+1 CHD (5-11,99)102111162115111115111102
APT2 2+2 CHD (0-4,99) (5-11,99)127139203144139144139127
APT2 2+2 CHD (5-11,99) (5-11,99)152165242172165172165152
APT2 3+1 CHD (0-4,99)139151221157151154151139
APT2 3+1 CHD (5-11,99)164179262186179186179164
Полупансион2020202020202020
Деца од 5-11.99 год.1010101010101010
ТаксаВклученаВклученаВклученаВклученаВклученаВклученаВклученаВклучена
ОтказПод 10 дена 50%Под 14 дена 50%Под 34 дена 100%Под 14 дена 50%Под 14 дена 50%Под 14 дена 50%Под 14 дена 50%Под 14 дена 50%
No Show75%75%100%75%75%75%75%75%
Минимум престој11311111
Доплата за Новогодишна вечера 85 ЕУР за возрасни и 45 ЕУР за деца од 5 до 11.99 год.
Цената вклучува: затворен базен, сауна, парна бања, интернет, трансфер до гондолата . Отворен или затворен паркинг со доплата.
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Галерија

Локација