MOUNTAIN PARADISE 4*

Mountain Paradise 4* Bansko се наоѓа на 380м од ски лифтот и на 10мин пешки од центарот на Банско.

Комплексот располага со разни типови на соби, студиа, едноспални апартмани и двоспални апаратмани,опремени со мини кујна, фрижидер, ТВ, дополнителна легла, дневен престој, интернет. Хотелот располага со лоби бар, ресторан за 200лица, детско катче, фитнес, спа центар со базен, џакузи, сауна, парна бања, детски базен и масажи со доплата. Хотелот има подземен паркинг со доплата на лице место.

MOUNTAIN PARADISE 4* – Банско
www.mountain-paradise.org
Цените се по лице за 1 ноќевање29.12-02.01.202103.01-17.02.202223.12-28.12.202118.02-10.03.202201.12-22.12.202111.03-31.03.2022
на база ПОЛУПАНСИОН*НП ПППППП
Студио 2+0  59€ 37 € 35€ 32€
Едноспален апартман 2+2  61€ 40€ 37€ 35€
Двооспален апартман 4+2  61€ 40€ 37€ 35€
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – БОНУСИ →/7=6| 10=87=6 | 10=87=5 / 6=5 / 5=4
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, солена соба, сауна, парна бања, фитнес, интернет, детски кат.
Дополнителни услови :
 Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло –бесплатно
 Второ дете од 06-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
 Дете од 06- 11.99 год. на редовно легло – 80%  од цената плаќа
 Возрасен на дополнително легло  – 30% попуст
 За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица
 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 70€, дете – 35€
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Галерија

Локација