Хотел IRIS 4*

Iris е уникатен златиборски хотел, изграден во планински, модерен стил. Сместен во срцето на Златибор, покрај црквата, на само неколку чекори од езерото и Кралскиот плоштад. Опкружен со борова шума, зрачи со топлина и нуди незаборавни моменти на мир и тишина. Хотелот располага со 28 сместувачки единици, ресторан со летна градина и фонтана, Спа центар, теретана и конференциска сала. 

Цените се дадени по лице на ден на база Појадок и Вечера

Термин1/2 Стандарна Соба1/2 Комфорт СобаЕднокреветна соба
23.12-29.12.2021464963
03.01-21.02.2022464963
21.02-15.04.2022404252
15.04-03.05.2022464963

Цените се дадени по лице на ден на база Појадок и Вечера

Термин1/2 Aпартман1/3 Апартман1/3 Фамилијарен АпартаманИрис Апартаман
23.12-29.12.202156545266
03.01-21.02.202256545266
21.02-15.04.202249474557
15.04-03.05.202256545266

Во цената е вкучено:
– Појадок и Вечера
– Користење на Спа центар: Затворен базен, Финска Сауна, Солена Соба, Тапидариум
– Фитнес Центар
– Wi- Fi

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС; (плаќање во агенција)
– Хотелско осигурување 0,20€ по лице на ден за сите гости; (плаќање во агенција)

Услови за деца:
– Деца до 6,99 години ГРАТИС во присуство на две возрасни лица;
– Деца од 7-11,99 години 50% попуст во присуство на две возрасни лица;
– Дополнително легло во соба 50% од цената во табелата;
– 3-то и 4-то лице во апартман имаат 20% попуст;

Услови за откажување:
– Откажување на резервација до 10 дена пред почетокот на аранжманот без пенали;
– Доколку се прекине или предвремено го напушти хотелот, средствота не се рефондираат;

Ковид политика:
– Хотелот гарантира поврат на средства во случај:
– Потврдено присуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се однесува резервацијата (доказ поцитивен ПЦР тест)
– Затварање на граници

Галерија

Локација