Villa / Aparments Milmari 

Villa / Aparments Milmari – Kopaonik

Цените се дадени по соба на ден на база НАЕМ

Тип на сместување21.12
27.12
28.12
02.01
03.01
07.01
08.01
13.02
14.02
18.02
19.02
10.03
Мин.ноќи333333
S2 – Студио за 2 лица406848445640
S3- Студио за 3 лица498557557149
S4– Студио за 4 лица549160597551
Аpp 2Lux Aпартман за 2 лица539565617853
Аpp 4-Aпартман за 4 лица5510069638055
DPLX 4 Lux-Дуплекс до 5 лица73110858110073
DPLX 4-6 –Дуплекс за 6 лица75125998711675
President120180150140160120

Во цената е вклучено:
– Наем на студио / апартман за минимум 3 ноќи
– Ваучер со 30% попуст за содржините на Спа центар во склоп на H.Milmari Resort (на 2 км од вила)
– Wi-FI
– Надворешен паркинг (лимитиран број на места)
– Ски Гардеробер

Во цената не е вклучено: (задолжително плаќање во агенција)
– Туристичка такса 1€ по лице на ден; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца од 0-6,99 години ГРАТИС
– Хотелско согирување 0,20€ по лице на ден

Напомена:
– За престој помалку од 3 ноќи со доплата од 20% од цените прикажани во табелата.
– Доколку во двокреветна соба престојува едно лице цената се зголемува за 50%.
– Дете 0-4,99 години две возрасни лица доколку користи заедничко легло – ГРАТИС