Srebrna Planina Resort & Spa 4*

Hotel Srebrna Planina Spa & Resort 4*- Kopaonik

Цените се дадени по лице на ден на база Полупансион

Тип на собаБр на лица15.1228.1229.1202.0103.0121.0122.0114.0215.0218.0219.0231.03
Double Room255130746710955
Standart Suite (B)355143807411555
Standart Suite (A)360143807411560
Studio (A)367170858013067
Superior Suite with Balcony (A & B)472182918613972
Standart Aparment4791871039814079
Superior Aparment with Balcony48519810910316085

Во цената е вклучено:
– Сместување на база Појадок и Вечера
– Туристичка Такса
– Неограничено користење на Wellness and Spa центар (внатрешен базен, џакузи, сауна, турска бања)
– Надворешен паркинг

-Ски Гардеробер
– Трансфер до ски центар (распоред истакнат на рецепција)
– Wi-Fi низ цел хотел;
– Baby Cot;
– 10% попуст на ски школа;
– Детско Катче

Во цената не е вклучено (плаќање во агенција):
– Хотелско осигурување 0,20€ по лице на ден

Услови за деца:
– Деца до 11,99 години во присуство на две полноплатежни лица ГРАТИС;

Политика за откажување:
– 30% од вкупната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервација до 22 дена пред почетокот на аранжманот.
– 100% од вкупната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервација 14-0 дена пред почетокот на аранжманот.
– Доколку се напушти хотелот предвреме Хотелот не дозволува поврат на неискористени средства.
– Промени на анаржманот не се дозволени за време на престојот во Хотелот.

Услови за резервација:
– За резервација е потребно 50% од вкупната цена на аражманот се уплаќа веднаш, остатокот од сумата на 22 дена пред почетокот на аранжманот
– Цените се дадени во EUR, плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1€=61,8 Денари.
– Mинимум престој 3 ноќи

-Минимум престој 4 ноќи (период за нова година);