Milmari Resort 3+*

Milmari Resort (Hotel Milmari) е лоциран во Викенд населба, на регионалниот пат Копаоник – Рашка. Располага со разни сместувачки единици: соби, студија и апартмани.

Содржините на хотелот: wellness centar /солена пештера, турска бања, финска сауна, руска бања и тепидаријуми/, затворен базен со џакузи со преубав поглед, ресторан, игрална за деца, бесплатен превоз до центарот во зимска сезона, бесплатен паркинг, бежичен интернет, ски остава, конгресен центар до 150 места

Ценовник

Tип на сместувањеБр на лица01.1228.1228.1206.0106.0110.0211.0216.0217.0205.0306.0301.04
Услуга/ВВНВНВНВНВВВ
Standart Room29016212214212290
3110193153173153110
4130224184204184130
Superior Room
Aparment
2110182142162142110
3130213173193173130
4150244204224204150
5170275235255235170
Superior Aparment2140212172192172140
3160243203223203160
4180274234254234180
5200305265285265200

Во цената е вклучено:
– Појадок и Вечера / Ноќевање со појадок на база шведска маса (во случај да во хотелот да престојуват помалку од 25 гости,оброците се служат на база сет мени)
– Неограничено користење на Wellness & Spa центар
– Надворешен паркинг (ограничен капацитет )
– Wi-Fi низ цел хотел
– Користење на Ски-Гардеробер во кругот на Конаци.
– Baby Cot – со претходна резерваци
– Детско катче во присуство на родителите

Во цената не е вклучено: (задолжително плаќање во агенција)
– Туристичка такса 1€ по лице на ден; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца од 0-6,99 години ГРАТИС
– Хотелско согирување 0,20€ по лице на ден
– Трансфер до Ски-Центар на секој час во период 09:00h-17:00h

Напомена:
 За престој помалку од 3 ноќи со доплата од 20% од цените прикажани во табелата.
– Доколку во двокреветна соба престојува едно лице цената се зголемува за 50%.
– Дете 0-4,99 години две возрасни лица доколку користи заедничко легло – ГРАТИС

Ковид политика:
– Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:
– Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)
– Затварање на граници

Галерија

Локација