Apartments Konaci

Конаци се наоѓа во центарот на туристичкиот комплекс Копаоник и во непосредна близина на ски патеките.
Комплексот е центар на забавен живот во кој има голем број на ресторани, барови, дискотеки, супермаркети, продавници, пошта, аптека, книжарници, слаткарници, продавници за сувенири …
Голем број студиа се реновирани.
СИТЕ АПАРТМАНИ се комплетно реновирани
Содржина:132 студиа и апартмани. Ресторани, барови, продавници, паркинг на отворено
Игралиште на отворено – може да се користат (со доплата)
     3 кошаркарски игралишта
     1 ракометно игралиште
     1 фудбалски терен (ракометни голови)
     1 едно тениско игралиште, 1 одбојкарско и 1 кошаркарско игралиште

  SkiOpeningДекември /МартПакет/ Акции     Акција-10%    Акција -10%Пакет 7=6
26.11-17.1207.12-10.1217.12-24.1217.03-14.04 24.12-31.1229.12-02.0131.12-21.0121.01-28.0128.01-04.0204.02-11.0211.02-18.0218.02-25.0225.02-03.0303.03-10.0310.03-17.03
ЦЕНИ ВО ЕВРА ЗА НАЕМ НА СТУДИО ВО ЗА НАВЕДЕН БРОЈ НОЌЕВАЊА
Број на ноќи336/=5%7/=10% 74777777777
 Лица Број                
0+1 СТД2108186280309 434576784644580602700644602542372
1+1 СТД3129216325360 504644868714643665784714679612432
2+1 СТД4144234370410 546716959798719714959840714643468
3+1 СТД5180324468517 7569281.2531.0509451.0151.2181.0501.015914648
2+2 АПП6216354542599 8261.0721.4281.2181.0961.1621.4281.2881.1621.045708
ЦЕНИ ЗА ДНЕВЕН НАЕМ ВО ЕВРА ( НА БАРАЊЕ )
0+1 АПП2366249 621441129286100928662
1+1 СТД3437257 72161124102951121029772
2+1 СТД4487865 7817913711410213712010278
3+1 СТД56010882 108232179150145174150145108
2+2 АПП67211895 118268204174166204184166118

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО:

– Наем на студио / апартман;

– Wi-Fi

ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО:

– Туристичка такса 1€ за лице на ден; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца 0-7 години ГРАТИС; (се наплаќа во агенција);
– Надворешен Паркинг;

Услови за плаќање:

– При резервација се остава 50% депозит од вкупната вредност на аранжманот, а остаток 21 дена пред почеток на аранжманот.

Политика за откажување:

– Од датум на резервирање до 30 дена пред Chek In 10% пенали од вкупната вредност на резервацијата.

– 29-15 дена пред почеток на аранжманот 20% пенали од вкупната вредност на резервацијата.

– 14-8 дена пред почетокот на аранжманот 50% пенали од вкупната вредност на резервацијата.

– 7-1 дена пред почетокот на аранжманот 85% пенали од вкупната вредност на резервацијата.

-1-0 дена пред почетокот на аранжманот 100% пенали од вкупната вредност на резервацијата.

– Промена на термин се врши исклучиво во склоп на слободни места и мометални цени;

– Предвремено заминување од хотел се наплаќа 100% од резервацијата, не се рефондираа за неискористен дел.

Галерија

Локација