Hotel Moura 3*

Hotel Moura е сместен во самиот центар на Боровец. 

Хотелот нуди: ресторан, лоби бар со камин и тераса, теретана, надворешен базен /само сезонски/, билијар, ски остава, детска игрална, конференциска сала, бежичен интернет, паркинг /со доплата/, лифт. 

Собите: телефон, LCD TV и фрижидер, фен. Некој соби се со балкон. 

*Прилагоден за лица со пречки во движење

Цените се по лице за 1 ноќ на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК/ ПОЛУПАНСИОН

Попуст за рана уплата: 30% попуст за резервации направени до 20.12.2021 за време на престој  од 10.12 до 29.12.2021 и 03.01-27.01.2022

7=6   14=12 за период од  01.12-23.12.2021 и 06.03-20.04.2022

попустите се комбинираат

Вид на сместувањеБрој на лица01.12-23.12.2021
06.03-20.04.2022
30.12-02.01.202224.12-29.12.2021
03.01-27.01.2022
06.02-26.02.2022
28.01-05.02.2022
27.02-05.03.2022 
НП / ПП НП / ПП НП / ПП НП / ПП
Двокреветна соба-стандард2+128€ / 40€ 60€ / 68€ 33€ / 41€ 38€ / 47€
Трокреветна соба- со балкон3+130€ / 40€ 63€ / 70€ 33€ / 42€ 36€ / 46€
Делукс соба2+237€ / 52€ 76€ / 88€ 42€ / 54€ 49€ / 60€

Во цената е вклучено : појадок и вечера, билјард, сала за игри, ,ски гардеробер и   интернет.

паркинг 5€ на ден

Прво и второ дете од 4 до 12.99 на дополнително легло 50% попуст.

Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба – 30% попуст

Доплата за новогодишна вечера 80€ за возрасни, 40€ за деца до 12.99

Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Галерија

Локација