Vila Jagoda i Malina

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 30.11.2023  

Бонус: 7=6 за период на престој од 01.12.-23.12.2023, 04.03 – 31.03.2024 

Бонусот СЕ комбинира со попустот за рани резервации 

YAGODA & MALINAНАЕМ НА ВИЛА01.12-23.12.2023
04.01-31.01.2024
04.03-31.03.2024
 24.12-29.12.2023
01.02-03.03.2024
30.12-03.01.2024
YAGODA ECONOMY        (4 лица)104€126€193€
YAGODA STANDARD       (3 лица)126€146€213€
YAGODA LUX + SAUNA  (4 лица)159€192€236€
MALINA    (6 лица)118€138€205€

Цените вклучуваат: ноќевање, паркинг, WI-FI, бесплатно користење на надворешен спа простор / две џакузи, сауна, ладно топење, простор за релаксација/, разни друштвени игри
Доплати: 
▪ Доплата за појадок – возрасни  10€ / деца 4-12.99г –  5 € 
▪ Доплата за полупансион – возрасни  24€ / деца 4-12,99г – 12 € 
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 90€, деца 4-12,99г – 50€ 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден
 
Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Вилите ЈАГОДА се наоѓаат во тивкиот дел на Боровец, опкружени со борови дрвја, на околу 3 км од центарот на Боровец и ски-лифтовите. Вилите се изградени од дрво во фински стил, погодно за семејни одмори, парови, љубители на природата.

Соби: Вилите се состојат од удобни дрвени колиби до 4 лица.  Секоја вила има дневна соба, со тапациран мебел, спална соба, бања и кујна комплетно опремена ,греење, ТВ, телефон, фрижидер, Wi-Fi интернет, мала тераса.

Хотелски содржини: Рецепција, сеф на рецепција (бесплатно), паркинг (бесплатно), национален ресторан за кујна, перална , трансфер до ски-лифт, пинг понг, сауна, интернет кафе, детско игралиште. Некои вили имаат сауна, вили кои немаат сауна ја користат заедничката сауна до рецепцијата.

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Вилите МАЛИНА се наоѓаат во тивкиот дел на Боровец, во близина на вилите Јагода, на околу 2 км од центарот на Боровец и ски-лифтовите. Вилите се изградени од дрво во фински стил, погодно за семејни одмори, парови, љубители на природата.

Соби: Има 28 комфорни двособни вили, од кои 24 се стандардни и 4 луксузно опремени. Секоја вила има дневна соба, со тапациран мебел, спална соба, бања и кујна комплетно опремена ,греење, ТВ, телефон, фрижидер, Wi-Fi интернет, мала тераса. 

Хотелски содржини: Рецепција, сеф на рецепција (бесплатно), паркинг (бесплатно), национален ресторан за кујна, перална , трансфер до ски-лифт, пинг понг, сауна, интернет кафе, детско игралиште.

Галерија

Локација