Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*

8-ми Декември
Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*- Златибор
Понудата 07.12-10.12.2023

Цените се дадени по соба на ден на база Појадок и Вечера

Тип на собаКапацитет на соба2 PAX3 PAX4 PAX5 PAX
Standard Room2 АDL122€///
Superior Room2 ADL + 2 CHD143€///
Family Room2 ADL + 2 CHD /3 ADL + 1 CHD206€206€255€/
Junior Suite(1-Bed Room App.) 2 ADL188€///
Family Suite(2-Bed Room App.)4 ADL + 2 ADL / 5 ADL + 1 CHD233€233€282€331€

Mинимум престој 2 ноќи

Во цената е вклучено:
– Полупансион (појадок и вечера)
– Неограничено користење на луксузен Maгнезиум Spa&Wellness центар на преко 4.000m²: 3 внатрешни базена, 2 џакузи, 1 walking cc 20 лица х 1,25m, финска сауна, парна бања, био сауна, солена соба, ледена соба, шок туш….
– Неограничено користење на фитнес центар со мулти функционални сали..
– Wi-Fi
– Неограничено користење на детско катче со професионални аниматори
– Wi-Fi низ цел хотел;

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1,20€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,70€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС; (се наплаќа во агенција)
– Катна гаража 10€ по кола на ден

Услови за деца:
– Во Standard Room може да се сместат 2 возрасни лица + 1 дете до 7 години (дели легло со родители)
– Во Superior Room може да се сместат 2 возрасни лица / 2 возрасни лица + 1 дете до 11,99 години / 2 возрасни лица + 2 деца (1 дете до 11,99 години) (2-ро дете до 6,99 години) / 2 возрасни + 2 деца ( до 6,99 години) доплата за софа 49€ по софа на ден;
– Во Family Room може да се сместат 2 возрасни + 2 деца (11,99 години) / 3 возрасни / 3 возрасни + 1 дете (11,99 години) / 4 возрасни лица; доплата за деца до 11,99 гониди 49€ по лице ден;
– Во Јunior Suite може да се сместат само 2 возрасни лица!
– Во Family Suite може да се сместат 2 возрасни + 2 деца (11,99 години) / 3 возрасни + 1 дете 11,99 години / 4 возрасни лица; доплата за деца до 11,99 гогини 49€ по лице ден;

Напомена:
– Single Room може да се користи Standart / Superior Room од цената се намалува 15€ на ден;
– Baby Cot – ГРАТИС (задолжителна резервација)

Доплати на лице место (не се задолжителни):
– Куглана,Биљард, ВИП СПА центар, детско катче

Политика за откажување:
– 21 дена пред Chek In во хотел пенали 100%