Viceroy 5*

СКИ ОПЕНИНГ КОПАОНИК
VICEROY LUXURY MOUNTAIN RESORT 5* KOPAONIK
Термин 07.12-10.12.2023

Цена по соба за пакет 3 ноќи
King Room 675€
Queen Room 675€
Kopaonik Suites 885€
Karaman Suites 1.140€

Во пакетот е вклучено:
– 3 ноќи за две лица со појадок во избран тип на соба;
– 30% попуст на Ски Карта
– 20% попуст на изнајмување на Ски Опрема
– 30% попуст на Wellness третмани
– Неограничено користње на фитрнес центар
– Базен и џакузи на отворено со топла вода;
– Користење на Спа Центар;

Во цената не е вклучено:
– Туристичка Такса 1,20€ по лице на ден за возрасни; Деца 0,80€ 7-14,99 години по лице на ден; Деца до 6,99 години 0,20€ по лице на ден (задолжителна доплата во агенција);
– Хотелска Гаража 25€ по кола на ден;
– Доплата за вечера 30€ по лице на ден;

Политика за откажување:
– Понудата е NON REDUNDABLE (без можност за откажување и промена на термин);