Putnik 4*

3-ти Октомври
H.Putnik 4*- Копаоник
Период 20.10-24.10.2023

2 деца до 12,99 години ГРАТИС

Пакет 3 дена / 2 ноќи 101€ по лице
Пакет 4 дена / 3 ноќи 135€ по лице
Пакет 4 дена / 3 ноќи 210€ по лице сместување во Апартман

Во цената е вклучено:
– Појадок и Вечера
– Користење на Wellness&Spa (затворен базен за возрасни, затворен базен за деца, џакузи, финска сауна, руска сауна, инфрацрвена сауна, турска бања,тапидариум)
– Фитнес Центар
– Детско Катче
– Надворешен паркинг

Во цената не е вклучено:
– Користење на Хамам
– Game Room за деца
– Туристичка такса: 1€ по лице на ден за возрасни; 0,60€ по лице на ден за деца 7-15 години; Деца до 7 години не плаќат такса (доплата за туристичка такса се врши во агенција при резервација)
– Хотелско осигурување 0,20€ по лице на ден за сите гости (доплата се врши во агенција при резервација)

Услови за деца:
– 2 Деца до 12,99 години се сместуваат ГРАТИС

Услови за откажување и промена на термин:
– Секој гостин е должен во писмена форма да ја откаже или промени својата резервација.

пенали

– Рокови за откажување на резервација:

– До 45 дена пред почеток на аранжманoт БЕЗ ПЕНАЛИ
– 30% ако се откаже 45-15 дена пред почетокот на аранжманот