Луковска Бања Нова Година (Бела Јела)

Хотел Бела Јела, нов хотел отворен во Октомври 2021 год. Модерен и луксузен хотел со СПА и Велнес Центар од светски размери, хармонија на природата, чист планински воздух, снежен амбиент на шумовитиот Копаоник, надополнет со термалните води на Луковска Бања. 
Доживејте една поинаква Нова Година! Чувства за паметење, вистинска зимска идила, во новиот и модерен Велнес и СПА хотел Бела Јела!


АРАНЖМАНОТ ВКЛУЧУВА:

– Сместување на база полу пансион во двокреветни соби

– Секојдневна употреба на термални базени на надворешна и внатрешна температура од 33 до 35 степени

– Секојдневна употреба на велнес центарот:     * Сауна     * Солена соба     * Парна бања     *Топли клупи

– Користење на салата за забава

– Новогодишен базар на платото пред хотелот

– Новогодишна прошетка по здравствената патека со шумски велнес

– Забава за деца

– Утринска гимнастика со физиотерапевт

– Вежби во базен

Цена € 378 за 3 ноќи за двајца возрасни

Доплата за превоз 35 евра возрасен и 25 евра дете до 12 години

Галерија