Kraljevi Cardaci Spa 4*

Ски Опенинг – Копаоник
Hotel Kraljevi Cardaci Spa 4* – Копаоник
07.12 – 10.12.2023

Пакет 3 дена / 2 ноќи 125€ по лице

Пакет 4 дена / 3 ноќи 180€ по лице

Во цената е вклучено:
– Полупансион (појадок и вечера);
– Неограничено користење на Spa&Wellness 1.500m²: затворен базен, финска сауна, био сауна, арома бања, хаммам, солено-ледена соба, kneipp базен, тапидариум,.
– Неограничено користње на детски спа центар;
– Неограничено користење на затворен мини аква парк;
– Неограничено користење на фитнес центар;
– 50% попуст за наем на ски или борд опрема
– 15% попуст на спа третрмани;
– Tрансфер на релација хотел-центар-хотел (реаспоред истакнат на рецепција);

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,60€ по лице на ден; Деца до 7 години ГРАТИС; (се наплаќа на рецепција);
– Хотелско осигурување 0,20€ за сите гости (се наплаќа на рецепција);
– Подрземна гаража 10€ по кола на ден (можност за резервација);
– Надворешен паркинг (лимитиран капацитет –6€ по кола на ден);

Услови за деца:
– 1 дете до 6,99 години со двеполноплатежни лица ГРАТИС;
– Деца 2-11,99 години на дополнително легло 50% попуст;
– Доплата за еднокреветна соба +30% од наведената цена;