Хотел МУРИТЕ 4*

Цени валидни за период на престој 18.01-21.01.2024

Хотел МУРИТЕ 4* – Орхидеа

Тип на сместување
ПОЛУПАНСИОН

Зграда
ОРХИДЕА
Двокреветна соба (2+0) 126
Едноспален апартман (2+2) 156


Доплата за ALL INCLUSIVE : возрасен 16€ , дете од 6-13.99 год. – 8€

Дополнителни услови :

  • Деца до 5.99 год. на дополнително легло – БЕСПЛАТНО
  • Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – БЕСПЛАТНО
  • Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 30% попуст

Цените се по лице за 3 ноќевања и вклучуваат:

  • Ноќевање на база полупансион – појадок и вечера
  • Користење на СПА Центар ( внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес)
  • Детски кат, паркинг, интернет, трансфер до жичара
  • Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден