Hotel Mona 4* Златибор

8-ми Декември
Hotel Mona 4* Златибор
Термин 07.12-10.12.2023

Цена по лице за пакет од 3 ноќи

Double Standart Room 131€
Comfort Room 147€
Superior Room 168€

Во цената е вклучено:
– Ноќевање со појадок
– Користње на затворени базени,џакузи,сауна свет..
– Фитнес Центар;
– Wi – FI низ цел хотел;
– Детско катче
– 1 возење за цело семејство со гондола;

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1,20€ по лице на ден; Деца од 7-14,99 години плаќаат 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години не плаќаат (наплата во агенција)
– Парна Бања
– Надворешен паркинг 6€ по кола за 24h

Услови за деца:
– Две деца до 0-11,99 годни плаќа 4€ по лице на ден;
– Tрето возрасно лице на дополнително легло 35€ по лице на ден;

Доплатза вечера:
– Доплата за вечера за возрасно лице до 16€ по лице на ден
– Доплата за вечера за деца 2-11,99 години 11€ по лице на ден
– Престој на домашни миленичиња е дозволен со претходна најава доплата 10€ на ден.

Услови за откажување:
– Откажување на резервација до 10 дена пред почеток на аранжманот без пенали