H.Putnik 4*- Копаоник

СКИ ОПЕНИНГ
H.Putnik 4*- Копаоник
Период 07.12-10.12.2023

Цена по лице за 2 ноќи на база Појадок и Вечера

Тип на СобаКапацитет на СобаЦена
Standart Double Room2 АDL + 1 INF160€
Superior Double Room2 ADL + 1 INF192€
1/3 Superior Family Room3 ADL192€
1/4 Superior Family Room4 ADL192€

Цена по лице за 3 ноќи на база Појадок и Вечера

Тип на СобаКапацитет на СобаЦена
Standart Double Room2 АDL + 1 INF210€
Standart Triple Room3 ADL213€
1/3 Family Room3 ADL231€
1/4 Family Room4 ADL231€
Apartment4-9 ADL237€
Superior Double Room2 ADL + 1 INF273€
1/3 Superior Family Room3 ADL273€
1/4 Superior Family Room4 ADL273€

Во цената е вклучено:
– 30% попуст на ски опрема
– Појадок и Вечера
– Користење на Wellness&Spa (затворен базен за возрасни, затворен базен за деца, џакузи, финска сауна, руска сауна, инфрацрвена сауна, турска бања,тапидариум)
– 15% попуст на масажи и третмани;
– Ски Гардеробер
– Фитнес Центар
– Детско Катче
– Надворешен паркинг

Во цената не е вклучено:
– Користење на Хамам
– Game Room за деца
– Туристичка такса: 1,20€ по лице на ден за возрасни; 0,80€ по лице на ден за деца 7-15 години; Деца до 7 години 0,30€ по лице на ден (доплата за туристичка такса се врши во агенција при резервација)

Услови за деца:
– Деца до 6,99 години ГРАТИС во присуство на две возрасни лица;
– Деца 7-11,99 години имат 50% попуст од цена на возрасно лице;

Услови за откажување и промена на термин:
– Секој гостин е должен во писмена форма да ја откаже или промени својата резервација во писмена форма;
– Рокови за откажување на резервација:
– До 45 дена пред почеток на аранжманoт БЕЗ ПЕНАЛИ
– 30% ако се откаже 45-15 дена пред почетокот на аранжманот