Grand Deluxe Hotel & Spa 4+*-KOPAONIK

SKI OPENING KOPAONIK
07.12-10.12.2023
Grand Deluxe Hotel & Spa 4+****
СПЕКТАКУЛАРНИ КОНЦЕРТИ
08.12 – АЦО ПЕЈОВИЌ
09.12 – СЕКА АЛЕКСИЌ

Цени се дадени по соба на ден на база Полупансион

Тип на Соба  За проверка на цена исклучиво во агенција!Поради секојдневни измени 
неопходно е да се провери цената пред да се направи резервација!  
 
Standart Room
Superior Room
Deluxe Room
Family Room
Family Suite
Junior Suite
Executive Suite

Во цената е вклучено:
– Влезници за концерти – голема сала на H.Grand 08.12 и 09.12
– Наем на Ски или Борд опрема;
– Wi-Fi низ цел хотел;
– Полупансион (појадок и вечера);
– Неограничено користење на Spa & Wellness центар на 2.000 m²: затворен базен со димензии 18х9, релакс зона, сауна свет-инфраред сауна, финска сауна, руска бања, тропски тушеви, хаммам, солено-ледена соба, kneipp….
– Базен и џакузи на отворено со топла вода
– Фитнес центар
– Анимација за деца 3-12 години

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1,20€ по лице на ден; Деца 7-15 години 0,60€ по лице на ден; Деца до 6,99 години 0,20€ по лице на ден;
– Ски Гардеробер

Попусти и доплати:
– Дете 0-1,99 години со 2 полноплатежни лица ГРАТИС;
– Дете 2-7 години на заедничко легло со 2 полноплатежни лица ГРАТИС;
– Дете 2-12 години на дополнително легло 69€ по лице на ден;
– Доплата за дополнително легло во Superior, Deluxe и Family Room 69€ по лице на ден;

Доплати на лице место ( не се задолжителни):
– Јога, пилатес, аеробик, пресонални тренинзи, фитнес тренинизи;
– Поземна гаража 20€ по кола на ден