Hotel Sunce 4*- Соко Бања

Last Minute понуда од Sunce 4*

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА
Hotel Sunce 4*- Соко Бања
Понудата е валидна 21.01-13.02.2024
2 деца до 11,99 години ГРАТИС

Цената е дадена за 2 ноќи пакет за 2 лица

Тип на СобаKапацитет на собаРаботни Денови(Недела – Четврток)Викенд Пакет
(Петок-Недела) 
Standart Double Room2 АDL200€226€
Premium Room2 ADL + 1 CHD / 3 ADL235€260€
Superior Room2 ADL + 2 CHD / 3 ADL + 1 CHD240€270€
Deluxe Room2 ADL + 2 CHD / 3 ADL + 1 CHD260€290€
Suite4 ADL300€330€

Цената е дадена за 3 ноќи пакет за 2 лица

Тип на СобаKапацитет на собаРаботни Денови(Недела – Четврток)Викенд Пакет
(Четвртак-Недела) 
Standart Double Room2 АDL240€312€
Premium Room2 ADL + 1 CHD / 3 ADL315€365€
Superior Room2 ADL + 2 CHD / 3 ADL + 1 CHD330€380€
Deluxe Room2 ADL + 2 CHD / 3 ADL + 1 CHD390€420€
Suite4 ADL420€477€

Во цената е вклучено:
– Појадок и Вечера
– Неограничено користење на Wellness and Spa (затворен базен димензи 12m x 8m, хидромасажен базен (4m x 9m), финска сауна, био сауна, софт сауна, парна бања, џакузи, kneipp базен, ледена фонтана, калдариум, тропски тушеви….
– Неограничено користење на фитнес центар;
– Wi- Fi низ цел хотел;
– Игротека за деца;
– Надворешен паркинг;

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1,20€ по лице на ден возрасни, Деца 7-14,99 години плаќа 0,60€ по лице на ден; Деца 0-6,99 плаќат 0,20€ по лице на ден (наплата се врши во агенција);

Услови:
– 2 деца до 11,99 години ГРАТИС во присуство на две возрасни лица;
– Деца 12-14,99 години во присуство на две возрасни лица плаќаат 20€ по лице на ден;
– Tрето и Четврто возрасно лице 28€ на дополнително легло по лице на ден;

Политика за откажување:
– 22 дена пред почетокот на аранжманот без пенали;
– Во случај на непристигнување (No Show) или предвремено заминување на гостите од хотелот, хотелот задржува 100%;