Tresor Sousouras 4*

Мал, удобен хотел на неколку метри од самата плажа. Располага со просторни соби, нуди комфорт, голем базен, ресторан, бар и интернет конекција.

Локација – Ханиоти, на 5 км од Полихроно и Пефкохори (25 минутно пешачење по главниот пат)

Хотелски услуги – Автобуска постојка, базен, интернет, ТВ салон, детски базен, бар, пакет за добредојде

*со доплата – сеф (на рецепција), чадори и лежалки на плажа

*бесплатни услуги – интернет на цела површина

Соби – Располагаат со централна клима (Јули – Август), телефон, интернет, сателитска ТВ, папучи, фен, пегла и даска за пеглање. Вино и овошје за добредојде.

Singles & Doubles (~ 22 sq.m), Suites Family 2-Bedroom (~ 65 sq.m)Плажа – Преку улицата на околу стотина метри се наоѓа песочно шљункастата плажа уредена со чадори и лежалки кои се доплаќаат. 

Ценовник

ТRESOR SOUSOURAS ****HANIOTI                     www.tresor-sousouras.gr          
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
10/101.05-29.0530.05-21.0622.06-14.0715.07-25.0826.08-16.0917.09-15.10
Standard Room Ground Floor324457715744
Трето лице70%70%70%70%70%70%
1 дете од 0-11.99 г.ГратисГратисГратисГратисГратисГратис
Standard Room Upper Floor354659745946
Трето лице70%70%70%70%70%70%
1 дете од 0-11.99 г.ГратисГратисГратисГратисГратисГратис
Мин. престој355553

Опис: базен со дел за деца,ресторан,бар, пул бар,кафетериа,видео игри, сеф,детскоигралиште,паркинг,кошарка,спортови на вода
Соби: клима, ТВ,радио,мини бар(на барање), балкон со поглед на море,телефон
Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД
Early departure 100% of total amountNon show 100% of total amountCancelled 1-7 days before check-in 50% of total amountCancelled 8-14 days before check-in 30% of total amount 
2nd Child can only be 0-4 years old, sharing bed with the parents.
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2022 20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 30.05 ДО 17.09.2022
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2022 ДОПОЛНИТЕЛНИ 7% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 30.05 ДО 17.09.2022
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

Галерија

Локација