Toroni Blue Sea 4*

Мал хотел на песочна плажа. Модерен стил, пространи и удобни соби. Во близина на  хотелот се наоѓаат продавници, кафичи и таверни. Идеален хотел за семеен одмор. 
Локација: се наоѓа на полуостровот Ситонија, 1км од местото Порто Куфо, 15км од Неос Мармарас.
Хотелски услуги: паркинг, интернет, теретана, мини маркет (во близина на хотелот), базен, детски базен, детско игралиште, ресторан, бар покрај базенот, џакузи..
*со доплата: сауна, турско купатило, масажа, собна услуга, лежалки и чадори на плажа. 
Услуга: HB. 
Тип на соби: 45 соби. Doubles Superior (~32 m2), Doubles Eco Ground Floor (~30 m2). Собите се опремени со клима, мини фрижидер, тв, бања, фен (на рецепција), балкон/тераса.
Плажа: 0м од морето, песочна. 

Ценовник

TORONI BLUE SEA 4* TORONI www.toronibluesea.com
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН
4/0/213.05.22
12.06.22
13.06.22
27.06.22
28.06.22
10.07.22
11.07.22
25.08.22
26.08.22
10.09.22
11.09.22
25.09.22
26.09.22
20.10.22
DOUBLE SUPERIOR
2 ADL6411713116313111751
1 ADL488595119958538
3 ADL8715817722017715868
1 ADL + 1 CHD (2-5.99)6411713116313111751
1 ADL + 1 CHD(6-11.99)6411713116313111751
1 ADL + 2 CHD(2-5.99)(6-11.99)6411713116313111751
1 ADL + 2 CHD (2-5.99)6411713116313111751
1 ADL + 2 CHD(6-11.99)8014716420416414763
2 ADL + 1 CHD (2-5.99)6411713116313111751
2 ADL + 1 CHD(6-11.99)8014716420416414763
2 ADL + 2 CHD(2-5.99)(6-11.99)8014716420416414763
2 ADL + 2 CHD (2-5.99)6411713116313111751
2 ADL + 2 CHD(6-11.99)9717619624519617676
3 ADL + 1 CHD (2-5.99)8715817722017715868
3 ADL + 1 CHD(6-11.99)10318721026121018781
4 ADL10919922327722319986
Мин. престој3333333
Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место
Опис: а ла карт ресторан , интернет,паркинг,ресторан,супер маркет ,амам,џакузи,масажа,сауна,отворен базен,WI-FI
Соби:клима,фрижидер,САТ ТВ
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД
Cancellation policy:
13/05-12/06 & 26/09-20/10: 7-1 days prior to arrival, 30% cancellation fees.
 13/06-27/06 & 11/09-25/09:
10-6 days prior to arrival, 30% cancellation fees.
5-1 days prior to arrival, 50% cancellation fees.
28/06-10/07 & 26/08-10/09:
10-8 days prior to arrival, 40% cancellation fees.
7-4 days prior to arrival, 60% cancellation fees.
3-1 days prior to arrival, 80% cancellation fees. 
11/07-25/08: 12-8 days prior to arrival, 60% cancellation fees
.7-4 days prior to arrival, 70% cancellation fees.
3-1 days prior to arrival, 80% cancellation fees.
 Non show for all periods, 100% cancellation fees.
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2022 20% ПОПУСТ
УПЛАТА 15% ВЕДНАШ И 85% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

Галерија

Локација