РОДОС 

 ПАКЕТ АРАНЖМАН

Термини и цени

 14.07. | 7 AI од 529 € | по лице
 21.07. | 7 AI од 529 €
 28.07. | 7 AI од 537 €
 04.08. | 7 AI од 549 €
 11.08. | 7 AI од 549 €
 18.08. | 7 AI од 549 €

🍽 All Inclusive услуга во хотел El Greco**
✈ Авионски лет Скопје-Атина-Родос
✔ Вклучени аеродромски такси
🚌 Трансфер на релација аеродром-хотел-аеродром

Сместување

хотел El Greco**

Хотел Ел Греко – Родос Сити Хотелот

Ел Греко со 2 ѕвезди на Родос Сити е поставен на 1,3 км од Саат кулата и 1,7 км од споменикот на Питискиот храм на Аполо. Дополнително, ќе најдете бесплатен Wi-Fi на јавните површини во местото. Сместено во близина на Акти Миаули, сместувањето е поставено во близина на средновековниот замок „Палата на големиот мајстор на витезите од Родос“.

Плажата е оддалечена 200 метри. Климатизираните соби им обезбедуваат на гостите бесплатен безжичен интернет, ТВ со рамен екран и апарати за правење кафе/чај. Тие исто така вклучуваат електричен котел, машини за правење кафе/чај и фрижидери. Доручекот се служи во ресторанот. Гостите можат да уживаат во италијанските и ирските оброци во New Wave Bar на 5 минути пешачење од хотелот. Најблиската автобуска станица Little red е 350 метри.

Галерија

Локација