Вила ЗАФИРИЈА – Полихроно

Вилата ЗАФИРИЈА се наоѓа во мирен дел на само неколку минути од центарот и  на 150 метри од плажа.  Реновирана во 2019 година. Секое студио/апартман е опремено со мини кујна, бања, балкон, ТВ,  WiFi (од 01 Јуни) и клима уред, вклучена во цената.

Студио бр.2 и бр.3 – двокреветно студо, брачен кревет, на 1кат.

Студио бр.6 и бр.7 – трикреветно студио, брачен и единечен кревет, на 2кат.

Студио бр.Б – четворокреветно студио, 4 единечни кревети, на приземје.

Апартман бр. А – трокреветен апартман со две соби, брачен во спална, единечен во кујна, на приземје.

Апартман бр. 1 и бр.4 – трокреветен апартман со две соби, брачен во спална, единечен во кујна, на 1кат.

Апартман бр.5  – трокреветен апартман со две соби, 2 единечни во спална, единечен во кујна, на 2кат.

Апартман бр.8 – четворокреветен апартман, брачен во спална, два единечни во кујна, на 2кат.

ТЕРМИННАЕМ1/2 СТД1/3 СТД1/4 СТД1/3 АПП1/4 АПП
19.057 ноќи180 €200 220240 
26.057 ноќи220 €240 260290 
02.067 ноќи250 €270 290350 
09.067 ноќи310 €350 €370430 
16.067 ноќи350 €370 €390470 
23.067 ноќи370 €390 €430510 €
30.067 ноќи390 €420 €450550 €
07.077 ноќи430 €460 490580 
14.077 ноќи470 €490 530650 €
21.077 ноќи470 €49530650 €
28.077 ноќи470 €49530650 €
04.087 ноќи470 €49530650 €
11.087 ноќи470 €490 €530650 €
18.087 ноќи450 €470 500600 €
25.087 ноќи380 €420 €46055
01.097 ноќи350 €370 €40045
08.097 ноќи260 €290 €35039
15.097 ноќи220 €240 €27032
22.097 ноќи180 €200 €220240 

НАПОМЕНИ:

ЦЕНИТЕ во табелата се дадени за наем на студио или апартман за 7 ноќевања.

Доплата за туристичка такса 1,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во објектот.

Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1 евро = 62,00 мкд). 

За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин. Попустот важи само на редовни цени. 

Галерија

Локација