СУТОМОРЕ – ВИЛА БЕБА

Туристичката населба Сутоморе се наоѓа помеѓу Бар и Чањ во еден од најубавите делови од Јадранското крајбрежје. Со својата долга песочна плажа, прекрасното сино море, како и многубројните ресторани, кафе баровите, дискотеките, забавните пaркови за деца и другите објекти за забава е омилена туристичка дестинација и нуди можност за незаборавен одмор.

Сместувањето е во центарот на градот  на само 250м од плажа.

ВИЛА БЕБА располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни соби. Секоја соба е со ТВ, тоалет, мини кујна, клима и тераса. Користењето на клима уредот е вклучен во цената.

Ценовник
ПЕРИОДВИЛА БЕБА
23.06-02.07250
02.07-11.07270
11.07-20.07285
20.07-29.07290
29.07-07.08300
07.08-16.08300
16.08-25.08290
25.08-03.09260

* Цените се изразени во евра и се однесуваат  на ПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ

9 ноќевања со појадок и вечера со вклучен превоз

Галерија
  • Прво дете до 12 год. ПОПУСТ од 50 % од цената на аранжманот
  • Второ дете до 12 год. ГРАТИС (доплата за превоз 45 евра) за сместување во 1/3 соба
  • Второ дете до 12 год. ПОПУСТ од 50% од цената на аранжманот за сместување во 1/4 соба
  • Попуст за трето возрасно лице или дете над 12год – 20% попуст
  • Дете до  5 год. кое не користи кревет – ГРАТИС (доплата за превоз 25 евра ).

* Намалување за патување со сопствен превоз – 10 евра.

* Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа на лице место.

*Попустот за деца важи за сместување со две возрасни лица.

Поаѓање за Црна Гора:

Скопје ,,Борис Трајковски,, – 05.00 часот

–          Превозот е со автобус или минибус и е до соодветното место за запирање согласно локалните сообраќајни услови.

–          Секој патник има право на превоз на 1 парче багаж и 1 парче рачен багаж.

–          Организаторот не гарантира превоз до самиот објект на сместување.

–          Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање со објектот на сместување.

Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.Поради густиот сообраќај во текот на летната сезона можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.   

Доколку патникот сака да бира седиште за истото се доплаќа 10 евра во правец ( освен седишта 1 и 2)

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕВРА ЗА УПЛАТА ВО ДЕНАРИ (1ЕВРО=62МКД)