Category Стримонски брег

ВИЛА FILOXENIA – НЕА ВРАСНА

150 МЕТРИ ОД ПЛАЖА Неа Врасна се наоѓа во заливот Strimonikos,карактеристична е по долгата песочна плажа,убавото море,многубројните таверни,ресторани и забавни паркови за најмалите.Мирниот одмор и долгите прошетки до Асправалта или Ставрос се главна карактеристика на ова место за луѓе кој ја сакаат…