Category Тасос

Вила Елени – Потос

Вила Елени – Потос Вила Елени Потос се наоѓа во непосредна близина на центарот на Потос, на 250 м од плажата. Во својата понуда има двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија и трокреветни апартмани. Опремени се со чајна кујна, фрижидер, мини…

Атина Студиос – Голден бич

Вила Атина Студиос е лоцирана во Скала Потамија на 70 м. од самата плажа Голден бич. Вилата располага со 1/2 и 1/3 студија (француски лежај и класичен лежај или софа), , опремени со кујна, ТВ, клима (со доплата),Wi – Fi…

ВИЛА OLGA & HRISTINA – ТАСОС

ЦЕНОВНИК КОРИСТЕЊЕ НА:ПАРКИНГ,  КЛИМА УРЕД , WI – FI   ( БЕСПЛАТНО)                 ЦЕНОВНИК ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌИ ЗА РАНО РЕЗЕРВИРАЊЕ(EB) СЕ УПЛАТУВА АВАНС 50% ОД ВРЕДНОСТА НА АРАНЖМАНОТ ДОДЕКА ТРАЕ АКЦИЈАТА.ОСТАТОКОТ ОД 50% 21 ДЕН ПРЕД ПОАЃАЊЕ.…

ВИЛА NAMA – СКАЛА ПОТАМИА (ТАСОС)

SKALA POTAMIA – GOLDEN BEACH МОРЕ – ПЛАНИНА – БОРОВА ШУМА  50 МЕТРИ ОД ПЛАЖА Најсеверниот остров на грчкиот архипелаг.На оддалеченост од 400км. и 30 мин.возење со траект се пристигнува на островот Тасос.Зелен остров комбинација на море и планина со…

ВИЛА KIERION – СКАЛА ПОТАМИА (ТАСОС)

SKALA POTAMIA – GOLDEN BEACH МОРЕ – ПЛАНИНА – БОРОВА ШУМА  ВИЛА “КИЕРИОН СТУДИО“  100 МЕТРИ ОД ПЛАЖА Најсеверниот остров на грчкиот архипелаг.На оддалеченост од 400км. и 30 мин.возење со траект се пристигнува на островот Тасос.Зелен остров комбинација на море…