Category Неа Потидеа

Неа Потидеа – Вила ЛИДИЈА

Локација:  Се наоѓа на само 30 м. од песочната плажа во Неа Потидеа. Опкружена е со прекрасен  двор и цветна градина. Сместување:  Прв и Втор кат: трокреветни студија, четирикреветни и петкреветни дуплекси. Ценовник за Лето 2024: ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА…

Вила “ISI Lux” – Неа Потидеа

Вила “ISI Lux” се наоѓа нa 20m oд плажа во централниот дел на Потидеа каде што е најширока плажата, веднаш пред хотел “Potidea Golden Beach”. Вилата е изградена во 2017 год и е на два спрата (високо приземје и први кат). Има прекрасно уреден двор со парк…

ВИЛА KOSTAS – НЕА ПОТИДЕА

НА ПЛАЖА ВИЛАТА “KOSTAS”СЕ НАОЃА ВО НЕА ПОТИДЕА НА САМA  ПЛАЖА (ПРВ РЕД) НЕА ПОТИДЕА E ПРВОТО ЛЕТУВАЛИШТЕ НА ПРВИОТ КРАК – КАСАНДРА ВО ОБЛАСТА ХАЛКИДИКИ. ВИЛАТА  KOSTAS  ИЗЛЕГУВА НА НАЈУБАВИОТ ДЕЛ ОД ПЛАЖАТА ВО НЕА ПОТИДЕА. НЕА ПОТИДЕА ИМА НАЈШИРОКА ПЛАЖА И НАЈЧИСТО МОРЕ ОБЕЛЕЖАНО…