Category Бугарија

SUMMER DREAMS 3* – СОНЧЕВ БРЕГ

СТУДИЈА И АПАРТМАНИ  Одличен комплекс – со сите погодности за пријатен и удобен престој Локација- 250 метри од плажа, 10 минути пешачење од CACAO BEACH. Апарткомплексот располага со студија, апартмани 2+2 (со една спална соба) и апартмани 4+2 (со две…

GOLDEN DREAMS – СОНЧЕВ БРЕГ

Апартхотелот Golden Dreams е лоциран во јужниот дел на Сончев Брег, на стотина метри од плажа, околу 10 минути пешачење од Какао Бич, во околина на многу дискотеки и клубови. Комплексот  има базен, кафе-ресторан, трговски објекти, паркинг, 24 часа обезбедување…

АVALON 3* – СОНЧЕВ БРЕГ

СТУДИЈА И АПАРТМАНИ   АПАРТХОТЕЛОТ АВАЛОН 3* се наоѓа во централниот дел на едно од најпознатите центри на Црното Море – Сончев Брег и само 1км. од античкиот Несебар. Апартхотелот е блиску до најголемата Disco GRAND Arena и до плажата LAZUR.Хотелскиот…