Mujen Lux Apartments

Цените се дадено за наем на студио / апартман на ден
10% попуст за уплата до 15.11.2021

Тип на сместувањеБр на лицаУслуга28.11 05.1205.1226.1222.1202.0102.0123.0123.0106.0206.0213.0213.0220.0220.0227.0227.0206.0306.0313.0313.0303.04
Мин.престој22333333222
Студио3-4RO759020090759020090759075
Стандарт Апартман5RO90110300110901103001109011090
Супериор Апартман5RO110130360130110130360130110130110

Во цената е вклучено:
– Наем на Студио / Апартман
– Завшно чистење , струја, вода, греење, пешкири;
– Користење на Спа центар – затворен базен, џакузи, финска сауна, инфрацрвена сауна, тапидариум, солена соба..
– Wi-Fi
– Трансфер до ски центар (распоред на возење истакнат на рецепција);
– Ски Гардеробер во центар на Копаоник на 30 метри од ски стаза Мало Езеро;
– Надворешен паркинг (лимитиран број на места – резервација не е дозволена);
– Babt Cot – со претходна резервација);

Во цената не е вклучено:
– Полупансион 20€ по лице на ден возрасни; Деца 2-11,99 години 10,5€ по лице на ден (услугата не е задолжителна);
– Појадок 7€ по лице на ден за возрасни; Деца 2-11,99 години 3,5€ по лице на ден (услугата не е задолжителна);
– Вечера 13€ по лице на ден возрасни; Деца 2-11,99 години 6,5€ по лице на ден (услугата не е задолжителна);
– Туристичка Такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-14,99 години 0,50€ по лице на ден; Деца 0-7 години ГРАТИС; (плаќање се врши на рецепција);
– Хотелско осигурување 0,25€ по лице на ден за сите гости (плаќање на рецепција);

Напомена:
– Цените се дадени во EUR, плаќање се врши во денарска противредност 1€=62 Денари

Галерија

Локација