Hotel Harmonija & Spa 4*

Harmony – Luxury Mountain Hotel & Spa Kopaonik е сеопфатен објект од тип хотел -апартман од висока категорија. Со својот луксузен дизајн, со примеси на алпски стилови карактеризирани со широки стаклени отвори со богата употреба на камен и дрво, создава посебна врска со природата и овозможува необично уживање во погледот на прекрасните падини на најголемиот зимски туристички центар Копаоник. Будењето со овие погледи ќе го натера секој ден да започне со широка насмевка на лицето.Оддалечен 6 километри од центарот на Копаоник, и 2,8 километри од најблиската скијачка патека Сунчана Долина.

Хотелот располага со рецепција , ресторан , салон бар , велнес спа центар , затворен базен , отворен базен , детска игротека , галерија и сала за состаноци.

Ценовник

Harmonija Hotel & Spa 4*- Копаоник

Цени се по лице на ден на база Ноќевање со појадок

TeрминУслугаStudio StandartStudio PremiumJunior SuiteJunior Suite De LuxeFamily ApartmentSuperior Apartment
Max возрасни222222
Мах деца 2-5 год./12222
Мах деца 5-11,99 год.//1122
29.11-26.12ВВ За проверка на цена исклучиво во агенција!Поради секојдневни измени неопходно е да се провери цената пред да се направи резервација! 
27.12-02.01ВВ
03.01-23.01ВВ
24.01-10.02ВВ
11.02-27.02ВВ
28.02-03.04ВВ
04.04-21.04ВВ
22.04-08.05ВВ

Во цената е вклучено:
– Ноќевање со појадок
– Користење на Wellness & Spa центар ( затворен базен 9х4,5m со џакузи, длабочина 1,5m, финска сауна, солена соба, парна бања, тапидариум, отворен базен 12 х 4,5 m)

Во цената не е вклучено:
– Турстичка такса 1€ по лице на ден; Деца до 7-15 години 0,60€ по лице на ден; Деца до 7 години ГРАТИС (се наплаќа во агенција);

Напомена:
– Доплата за Single Room +75% од цената во табелата;
– Доплата за вечера 10,20€ по лице на ден; Деца до 11,99 години имаат 30% попуст;
– Доплата за деца 5-11,99 години на дополнително легло 13€ на ден;
– Доплата за 3-то возрасно лице на дополнително легло 22€ по лице на ден;
– Доплата за новогодишна вечера 34€ за возрасни, деца до 11,99 години 8,50€;

Галерија

Локација