SUNNY HILLS 3*

Содржина:

Нов хотел (отворен 2018) идеален за одмор и рекреација, каде што одличната услуга се комбинира со комфорот и модерниот стил. На располагање на гостите им нуди ресторан со капацитет за 160 гости со традиционални и интернационални јадења, рецепција 24 часа, лоби, WI-FI, СПА центар, ски гардеробер, детско катче, паркинг, интернет.

 Сместување:

Сите студиа и апартмани се опремени во модерен стил и располагаат со САТ ТВ, фрижидер.

СПА Центар:

Располага со финска сауна, сауна со ароматерапија, солена соба, 2 џакузи, фитнес.

SUNNY HILLS 3* – Пампорово
www.sunnyhillsbg.com
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-24.12.2021, 06.01-02.03.2022, 04,03-10.03.2022
Цените се по соба за 1 ноќевање со појадок01.12-19.12.202211.03-10.04.202220.12-28.12.202220.01-10.03.202229.12-01.01.202202.01-19.01.2022
Студио (2 возрасни)75€89€98€89€
Студио (2 возрасни + дете до 5.99 год.)€7589€98€89€
Студио (2 возрасни + дете од 6-11.99 год.)80€92€103€91€
Студио (3 возрасни)91€96€108€96€
Двоспален апартман (2 возрасни + 2 деца до 11.99 год.)94€109€192€109€
Двоспален апартман (3 возрасни + 1 дете до 11.99 год.)94€109€192€109€
Двоспален апартман (4 возрасни)96€120€204€120€
Триспален апартман (макс. 5 возрасни)120€156€240€156€
Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 16€, дете (6-11.99 год.) – 8€
Во цената е вклучено : користење на финска сауна, сауна со ароматерапија, солена соба, 2 џакузи, ски гардеробер, паркинг, интернет


Дополнителни услови :
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Галерија

Локација