Хотел ORPHEY 4*

СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

*** Пакети со 2 или 3 полупансиони ***

Термини по избор:

14.01-16.01.2022 год. (Петок-Недела) – од 3600 ден по лице

16.01-19.01.2022 год. ( Недела – Среда) – од 4650 ден по лице

19.01-21.01.2022 год. (Среда – Петок) – од 3100 ден по лице

21.01-23.01.2022 год. (Петок-Недела) – од 3600 ден по лице

⭐✅Добивате:🍽 2 или 3 ноќевања на база полупансион (појадок и вечера – шведска маса)🛀 Користење на спа центарот на хотелот (базен со минерална вода, џакузи, сауна, парна бања, фитнес)📱 Wifi во рамки на цел хотел

Туристичка такса

За влез во Р.Бугарија е потребен еден од следниве услови : – потврда за вакцинација (минимум 14 дена по примена втора доза на вакцина) – негативен PCR тест (не постар од 72 часа)- Антигенски тест не постар од 48 часа- потврда за прележана Ковид инфекција, (позитивен PCR резултат) 11-180 дена- Деца до 12 години се ослободени *

можност за користење на 2 или 3 последователни термини.

ПРЕВОЗ за БАНСКО – Јануари 2022год

Скопје-Куманово-Крива Паланка – Банско

Термини по избор:

14.01-16.01.2022 год. (Петок-Недела)

16.01-19.01.2022 год. ( Недела – Среда)

19.01-21.01.2022 год. (Среда – Петок)

21.01-23.01.2022 год. (Петок-Недела)

Поаѓање во: Скопје – 7:00 , Куманово 7:30

Враќање од Банско во 14 часот(по локално време).

– Билетот важи само за избраниот термин

– Цената за возрасни изнесува 1860 денари

– Цената за деца до 12 години изнесува 1500 денари

Галерија

Локација