Viceroy 5*

23-ти Октомври
VICEROY LUXURY MOUNTAIN RESORT 5*- KOPAONIK
Термин 20.10-23.10.2023
За платени 2 ноќи, добивате 1 ноќевање ГРАТИС

3 ноќи / 4 дена во KING ROOM 270€ за две возрасни лица
3 ноќи / 4 дена во QUEEN ROOM 315€ возрасни + 2 деца до 13,99 години

Во цената е вклучено:
– Ноќевање со појадок;
– Користење на Фитнес Центар, Отворен Базен со топла вода и џакузи на отворено;
– Користење на СПА Центар со закажан термин (Деца 2-14 години можат да го користат искличиво само затворен базен во присуство на родител во период 10:00-15:00h)

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса: 1€ по лице на ден за возрасни; 0,60€ по лице на ден за деца 7-15 години; Деца до 7 години не плаќат такса (доплата за туристичка такса се врши во агенција при резервација)
– Хотелско осигурување 0,20€ по лице на ден за сите гости (доплата се врши во агенција при резервација)
– Катна Гаража 20€ по кола на ден;
– Доплата за вечера 60€ по лице за 3 ноќи (Деца до 5,99 години ГРАТИС)

Услови за откажување и промена на термин:
– Секој гостин е должен во писмена форма да ја откаже или промени својата резервација.
– Плаќање се врши во целост при резервација, нема можност за откажување на резервација или промена на термин;