Хотел Маунтаин Парадајс 4*

Цени валидни за период на престој 18.01-21.01.2024

Хотел Маунтаин Парадајс 4*

Вид на сместување
Студио (2+0) 135€
Едноспален апартман (2+2) 150€

  • Прво дете од 6-11.99 год. На дополнително легло – 50% попуст од цената
  • Прво дете од 3-11.99 год. На дополнително легло – БЕСПЛАТНО
  • Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

Цените се по лице за 3 ноќевања и вклучуваат :

  • Ноќевање на база појадок и вечера
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања,џакузи,солена соба,фитнес)
  • Интернет
  • Трансфер до жичара


Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден