Lily Ann Boutique

Прва линија од море, градина, уникатни природни предели, едноставност во стилот…

Локација: се наоѓа на полуостровот Ситонија, 9км од Неос Мармарас. 

Хотелски услуги: интернет (на јавни површини), базен, детски базен, детско игралиште, ресторан, бар, бар покрај базен/на плажа. 

*со доплата: детско креветче. 

Услуга: HB.

Тип на соби: вкупно 35 соби. Doubles GV / SV (~ 21-25 sq.m), Doubles Superior GV / SV (~ 28-30 sq.m). Собите се опремени со клима уред, ТВ, телефон, интернет (бесплатно), сеф (бесплатно, на рецепција), сет за кафе/чај, фрижидер, фен, балкон/тераса. 

Плажа: 0м од море, камчесто-песочна, бесплатни лежалки и чадори.

Ценовник

ACROTEL LILY BOUTIQUE                                 www.acrotel.gr                 
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
2/1/411/05/2024-14/06/202415/06/2024-19/07/202420/07/2024-24/08/202425/08/2024-14/09/202415/09/2024-05/10/2024
SUPERIOR ROOM GARDEN VIEW
2AD+2CH( 2-11.99,0-1.99 )141188261188141
2AD+2CH( 2-11.99,2-11.99 )176235326235176
2AD+2CH ( 0-1.99,0-1.99 )141188261188141
3AD+1CH( 2-11.99 )190254352254190
3AD+1CH( 0-1.99 )190254352254190
2AD+1CH ( 2-11.99 )141188261188141
2AD+1CH ( 0-1.99 )141188261188141
3AD190254352254190
2AD141188261188141
SUPERIOR ROOM SEA VIEW
2AD+2CH( 2-11.99,0-1.99 )154211267211154
2AD+2CH( 2-11.99,2-11.99 )193263334263193
2AD+2CH ( 0-1.99,0-1.99 )154211267211154
3AD+1CH( 2-11.99 )208284361285208
3AD+1CH( 0-1.99 )208284361285208
2AD+1CH ( 2-11.99 )154211267211154
2AD+1CH ( 0-1.99 )154211267211154
3AD208284361285208
2AD154211267211154
Минимум престој35555
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден,се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 11.05 ДО 21.06.2024
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 22.06 ДО 05.10.2024
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2024 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 11.05 ДО 05.10.2024
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

Галерија