Вила Sithonia-Метаморфоси

Метаморфоси е место во северозападниот дел на Ситонија, целосно опкружено со густа шума, но добро организирано и уредено кадешто има многу ресторанчиња, кафичи, таверни и маркети. Идеално место за семеен одмор.

Вила Ситониа се наоѓа на 100м од плажа. Вилата располага со студиа за 2,3 и 4 лица. ((1/2, 1/3 и 1/4). Сите студиа се опремени со мини кујна којашто е опремена со прибор за подготовка на храна, тоалет, клима и Wi-Fi и се наоѓаат на 1 спрат.

Двокреветните студиа имаат еден брачен кревет, трокреветните еден брачен и еден единечен кревет, четирикреветните студиа имаат еден брачен кревет и два кревети на спрат.

ПериодSTD 1/2
Naem
STD 1/2+1
Naem
STD 1/4
Naem
26.05.2024
7 ноќи
170180200
02.06.2024
7 ноќи
220250270
09.06.2024
7 ноќи
280310340
16.06.2024
7 ноќи
330360390
23.06.2024
7 ноќи
370400430
30.06.2024
7 ноќи
420450500
07.07.2024
7 ноќи
470500560
14.07.2024
7 ноќи
470500560
21.07.2024
7 ноќи
470500560
28.07.2024
7 ноќи
470500560
04.08.2024
7 ноќи
470500560
11.08.2024
7 ноќи
470500560
18.08.2024
7 ноќи
470500560
25.08.2024
7 ноќи
430460510
01.09.2024
7 ноќи
370400450
08.09.2024
7 ноќи
300320360
15.09.2024
7 ноќи
250260300
22.09.2024
7 ноќи
200210240