Grandotel 4* Hanioti

Локација : Во Ханиоти, на плажа
Сместување: 125 стандард соби и 8 свита – собите се опремени со бања, балкон, клима уред, сателитска ТВ, сеф, телефон, фрижидер, и фен.
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Содржини : ресторан, барови (бар на плажа, бар покрај базенот), грчка вечер, паркинг, менувачница, рент а кар, интернет, ТВ сала
Плажа: песочна плажа
Спорт и забава: отворен базен, водени спортови, масажа, аква аеробик, теретана.

Ценовник

GRANDOTEL ****HANIOTI                                                       www.grandotel.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН ПЛУС
10/0/228.04-31.0501.06-15.0616.06-30.0601.07-25.0826.08-15.0916.09-30.0901.10-15.10
Apartment 2 pax119168208307208168119
дете од 2-11.99 г.ГратисГратисГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99 г.16161618161616
Junior Suite 2 pax152187232369232187152
Трето лицеГратисГратисГратисГратисГратисГратисГратис
Четврто ЛицеГратисГратисГратисГратисГратисГратисГратис
дете од 2-11.99 г.ГратисГратисГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99 г.ГратисГратисГратисГратисГратисГратисГратис
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН ПЛУС
Single Room7010514021014010570
Standard Room415976116765941
Трето лице70%70%70%70%70%70%70%
дете од 2-11.99 г.ГратисГратисГратисГратисГратисГратисГратис
2 дете од 2-11.99 г.50%50%50%50%50%50%50%
Standard Room Front Sea View527089126897052
Standard Room Side Sea View476480119806447
Трето лице70%70%70%70%70%70%70%
дете од 2-11.99 г.ГратисГратисГратисГратисГратисГратисГратис
Се Вклучено14151618161514
Деца од 2-11.99 г.7788877
Мин. престој2345432
Опис: ресторан, 2 бара, базен, ТВ салон, паркинг,интернет,менувачница,фитнес,пинг понг
Соби: клима,САТ ТВ,телефон,фрижидер
Stayovertax 3 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД
Non show 100% of total amountEarly departure 100% of total amountCancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2021 40% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2022 35% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2022 30% ПОПУСТ
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

Галерија

Локација