ХОТЕЛ ДРИЛОНИ – КСАМИЛ

Хотел ДРИЛОНИ 3* е лоциран во Ксамил, на 300 м од плажата Ксамил 9, хотел Дрилони нуди сместување со тераса, бесплатен сопствен паркинг, ресторан и бар. Хотел нуди услуга во соба, 24-часовна бесплатен WiFi во лобито на хотелот. Одредени соби во хотелот имаат балкон со поглед на градот.Гостите во хотелот можат да уживаат во доручек на база шведска маса .Плажата Бора Бора е оддалечена 600 м од хотел Дрилони, додека плажата Ксамил 7 е 700 м. Најблискиот аеродром е Меѓународниот аеродром во Крф, на 92 км од сместувањето. 

ЛЕТО 2023  Ноќевање со појадок
МАЈ                    22€
ЈУНИ 25€
ЈУЛИ 30€
АВГУСТ 35€
СЕПТЕМВРИ 28€

Цените се дадени по лице на ден со појадок

Галерија
Локација