Blue Eye Hotel – Ксамил

Хотелот Blue Eye е лоциран во Ксамил на околу 1км од плажата Puerto Rico.Хотелот има отворен базен,бесплатен приватен паркинг,градина ,бар.Собите се опремени со ТВ,купатило,клима,WiFi,.

Хотелот служи доручек на база Шведска маса.

        ТЕРМИН    1 / 2 соба
  01.05 – 10.06.2023  65  еур
 11.06 – 20.06.2023  70 еур
 21.06 – 30.06.2023  75 еур
 01.07 – 10.07.2023  85 еур
 11.07 – 20.07.2023  95 еур
 21.07 – 31.07.2023  110 еур
 01.08 – 25.08.2023 125 еур
 26.08 – 31.08.2023  110 еур
 01.09 – 10.09.2023  90 еур
 11.09 – 20.09.2023  80 еур
 21.09 – 20.10.2023  70 еур

* Цените се дадени по соба на база ноќевање со појадок

* Деца од 0-3 год.бесплатно

* Деца од 4- 9 год дополнитено 15 еур на ден

* Деца над 10 год доплара 20 еур

Галерија