Category Банско-пакет

Хотел Орбилукс 3*

Хотелот Орбилукс 3* е еден од најмодерните во Банско и е место каде можете да се насладувате на убавината на зимската идила и природа. Неговата местоположба е идеална, на само 480 метри од ски лифтот, а сето тоа надополнето со спојот…

Хотел ORPHEY 4*

СОПСТВЕН ПРЕВОЗ *** Пакети со 2 или 3 полупансиони *** Термини по избор: 14.01-16.01.2022 год. (Петок-Недела) – од 3600 ден по лице 16.01-19.01.2022 год. ( Недела – Среда) – од 4650 ден по лице 19.01-21.01.2022 год. (Среда – Петок) –…