Category Луковска бања

Луковска Бања Нова Година (Бела Јела)

Хотел Бела Јела, нов хотел отворен во Октомври 2021 год. Модерен и луксузен хотел со СПА и Велнес Центар од светски размери, хармонија на природата, чист планински воздух, снежен амбиент на шумовитиот Копаоник, надополнет со термалните води на Луковска Бања. Доживејте една поинаква…

Луковска Бања Нова Година (Jelak i Kopaonik)

Една поинаква Нова Година.Уживајте во зимската бајка на источните падини на Копаоник во прекрасната природа и СПА удобноста на Луковска Бања АРНЖМАНОТ ВКЛУЧУВА: – Сместување на база полн пансион во двокреветни соби – Секојдневна употреба на термални базени на надворешна…